Shitet shtëpia afër Shkollës "Zekeria Rexha"

Shitet shtëpia afër Shkollës "Zekeria Rexha" Shitet shtëpia afër Shkollës "Zekeria Rexha" Shitet shtëpia afër Shkollës "Zekeria Rexha" Shitet shtëpia afër Shkollës "Zekeria Rexha"
Dhoma gjumi: 4
Dhoma ndeje: 1
Banjo: 2
Sipërfaqja e objektit: 374 m²
Shitet shtëpia në Gjakovë, 100 metra nga shkolla “Zekeria Rexha” me siperfaqe 374 metra katror së bashku me oborr ka një pozite të përshtatshme gjeografike për vendbanim.
Kati i parë posedon: Sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet.
Kati i dytë posedon: 3 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkona.
Shtëpia gjindet në rrugën “Fehmi Agani”.
Cmimi: 160.000€
___________________________
Për më shumë informata:
✆ +383 48 444 899
✆ +383 48 444 899 [+Viber & Whats App]

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.