Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë

Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë Shitet Banesa tek Ura e Taliqit në katin përdhesë
Dhoma gjumi: 2
Dhoma ndeje: 1
Banjo: 2
Sipërfaqja e objektit: 90 m²
Shitet Banesa me siperfaqe 90m²
Banesa posedon : Sallon kuzhin, 2 dhoma gjumi, 2 tualeta, parking.
Gjindet tek ura e taliqit ka nje pozite te pershtatshme per banim si dhe eshte kati i par (perdhes).
Cmimi: 50.000€
___________________________
Për më shumë informata:
✆ +383 48 444 899
✆ +383 48 444 899 [+Viber & Whats App]

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.