Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë

Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë Shitet Banesa tek Bulevardi në katin Përdhesë
Dhoma gjumi: 3
Dhoma ndeje: 1
Banjo: 2
Sipërfaqja e objektit: 153 m²
Shitet Banesa tek Bulevardi me sipërfaqe 153m2
Banesa posedon : 3 dhoma gjumi, sallon kuzhin, 2 banjo , shpajz , parking , siguri e objektit nën vëzhgimin e kamerave 24/7.
Ka dy hyrje është ndërtim i ri ka hapsirë me permasa të mëdha dhe është në një pozitë shum të përshtatshme.
Gjindet ne katin përdhesë.
Cmimi: 91,800 €
___________________________
Për më shumë informata:
✆ +383 48 444 899
✆ +383 48 444 899 [+Viber & Whats App]

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.