Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi"

Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi" Shitet Banesa në qendër tek KRU - "Radoniqi"
Dhoma gjumi: 2
Dhoma ndeje: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja e objektit: 95 m²
Shitet Banesa në qendër (150m larg Viva Fresh) tek KRU – “Radoniqi” me siperfaqe 95m2.
Banesa posedon: 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë, koridor, shpajz, banjo, ballkon.
Ka ngrohje qendrore të qytetit 24h, 2 kondicionera, lift i cili mirmbahet 24h si dhe vezhgohet me kamera banesa gjindet ne katin e 7.
Cmimi: 65.000€
___________________________
Për më shumë informata:
✆ +383 48 444 899
✆ +383 48 444 899 [+Viber & Whats App]

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.